Image

Image

SPEKTAKULARAN MEČ PRIPAO PARTIZANU! Crno-beli POKAZALI SNAGU kada je najpotrebnije, NASTAO PRAVI HAOS NA KRAJU MEČA!

U okviru 27. kola Evrolige, košarkaši Partizana ostvarili su ogromnu pobedu, pošto su na slavili na gostovanju protiv Virtusa rezultatom 86:79.

Od sjaja do očaja, i tako u krug. Možda bi se tako najbolje opisala večerašnja igra Partizana. Došla je četa Željka Obradovića u Bolonju sa jednim ciljem, a to je da pobedi i uveliča svoje šanse za TOP 8.

Jednostavno, da biste se našli u osam najboljih ekipa, ovakve utakmice moraju da se dobijaju. Danas, viđeno je mnogo turbulencija u igri Partizana. Tokom većeg dela meča, viđen je egal na parketu, vođstva su se smenjivala, posle sasvim dobre prve četvrtine, u drugih 10 minuta usledio je blagi pad u igri Partizana, pa je Virtus otišao na poluvreme sa +2 (47:45).

U trećoj deonici trgli su se crno-beli, bili su agresivni u odbrani i videlo se da imaju mnogo veću želju od protivnika za pobedom, što se na kraju i isplatilo.

Kod ekipe Partizana Eksum i Panter postigli su po 17 poena, dok je Naneli završio meč sa jednim poenom manje.