Image

LALATOVIĆ ISPAO IZ SUPERLIGE: Poznat prvi putnik u niži rang, čeka nas prava DRAMA u poslednjem kolu!

Odigrane su utakmice 36. kola Superlige Srbije tzv. plej-auta.

Saznali smo prvog putnika u niži rang takmičenja.

To je ekipa Mladosti GAT iz Novog Sada koja je odigrala nerešeno 0:0 sa Napretkom iz Kruševca.

Na klupi Novosađana sedi Nenad Lalatović koji je prvi put u karijeri sa svojim klubom ispao iz elitnog takmičenja.

Takođe, ono što isto nije išlo na ruku Novosađanima jeste i to da je Mladost iz Lučana slavila protiv Javora u gostima 0:1. Gol odluke postigao je Nikola Jojića u 83. minutu.

Radnik je u Surdulici savladao Kolubaru sa 2:1. Strelci za Radnik bili su Andrija Radulović iz penala u 16. i Petar Kunić iz penala u 47. minutu.Gol za Kolubaru postigao je Damir Sadiković u 27. minutu.

Spartak u Nišu savladao Radnički sa 1:0 Strelac pobedonosnog gola bio je Srđan Hristić u 14. minutu.

Za sada je jedini putnik u Prvu ligu Srbije upravo Mladost GAT koja je ostala na 30 bodova, dok su čak četiri ekipe u prilici da budu drugi putnik u niži rang, a se takođe vodi velika borba i za baraž.

Osim Napretka koji ostaje u Super ligi sa 39 bodova, nadomak tog cilja su i Spartak Subotica i Kolubara koji se sa 38 bodova nalaze na 10. i 11. poziciji.

Mladost Lučani i Radnički Niš imaju po 35 na 12. i 13. poziciji, dok po 34 imaju Javor i Radnik iz Surdulice.

Poslednje kolo plej-auta Super lige Srbije doneće nam definitivno mnogo drame.